Gosia Julia Maj w Piwnicy u Dziadka

When:
March 18, 2023 @ 8:00 pm
2023-03-18T20:00:00-04:00
2023-03-18T20:30:00-04:00

IMG_0459

Gosia Julia Maj o muzykach, z którymi zagra w sobotę w Piwnicy u Dziadka:
MADISON RAST – BAS – Poznałam go jeszcze w 2016 roku. Urodził się i wychował w Północnej Karolinie i uczęszczał do prestiżowej North Carolina School of the Arts w Winston-Salem. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie wykonawstwa muzycznego i uczęszczał do szkoły podyplomowej na Uniwersytecie Virginia Commonwealth w Richmond w Wirginii. Tam uzyskał tytuł magistra w zakresie wykonawstwa jazzowego. Madison przeprowadził się do Filadelfii we wrześniu 1999 roku i obecnie wykłada w Bucks County Community College, UArts i Temple University. Regularnie występuje w klubach w Filadelfii i okolicach oraz często w Nowym Jorku. Madison grał z niezliczonymi muzykami znanymi zarówno w Nowym Jorku, jak i Filadelfii, w tym z Johnem Swana, Bootsie Barnes, Bobbym Watsonem, Orrinem Evansem, Mickeyem Rokerem, Terellem Staffordem, Barrym Harrisem i Jimmym Heathem.
ANTOINE DRYE –  jest TRĘBACZEM z Nowego Jorku. W swojej karierze współpracował z wieloma artystami, w tym między innymi ze swoim mentorem, Ellisem Marsalisem. Znamy się od wielu lat, będzie z 8 lat.
PANAGIOTIS ATHANATOS – grecki GITARZYSTA mieszkający w Nowym Jorku. Poznaliśmy się w Groningen 10 lat temu. Panagiotis Athanatos prowadził wiele małych zespołów na lokalnych koncertach i festiwalach, współpracując z wybitnymi muzykami greckiej sceny jazzowej (Spyros Panagiotopoulos). Jako sideman koncertował i nagrywał z różnymi piosenkarzami i instrumentalistami w Grecji i Wielkiej Brytanii. W 2015 roku przeniósł się do Groningen. Przeprowadził się do Nowego Jorku w 2017 roku i szybko stał się poszukiwanym muzykiem na scenie. Regularnie występuje w klubach jazzowych takich jak Smalls, Bar Next Door, Silvana itp.
MICHAEL MASTER – DRUMS – kolega ze szkoły, pochodzi z Lancaster. Wschodząca gwiazda sceny w Filadelfii, studiuje w Temple University i gra wielu zespolach i składach w Filadelfii.